Москаль повідомив про новий злочин міліціонера з розформованої роти “Торнадо”

батальйон Торнадо - шеврон на століВід середи до неділі, поки заступник глави МВС та інші посадовці намагались розблокувати базу “Торнадо” на Луганщині і домовитись про безпечне складання зброї бійцями розформованої роти МВС, один із них методично бив зачинену вдома дружину. Про це повідомляє глава Луганської обласної військово-цивільної адміністарції Геннадій Москаль.

За його даними, цього місцевого мешканця-сержанта міліції з роти “Торнадо” затримали.

Читайте також: «Торнадо»: обшуки тривають, командир розформованої роти МВС склав повноваження (Відео)

“21 червня в с.Заайдарівка Новопсковського району (Луганська область) правоохоронці затримали 44-річного молодшого сержанта міліції, котрому інкримінують жорстокі побої, знущання та катування своєї співмешканки. Міліціонер є місцевим мешканцем і служить у роті «Торнадо». Починаючи з минулої середи й аж до неділі він зачинив свою співмешканку в її ж будинку й жорстоко знущався з неї. Зараз жінка госпіталізована, лікарі діагностували в неї сліди численних побоїв по всьому тілу, які кваліфікуються, як тяжкі тілесні ушкодження, струс мозку та інші травми. Підозрюваний затриманий, під час обшуку в нього вдома виявили бойову гранату, а також 50 кущів коноплі та гілки опійного маку, які він вирощував на своїй присадибній ділянці. Відкрито кримінальне провадження”, – йдеться в повідомленні прес-служби голови Луганської обласної ВЦА.

"Затриманий знущався з жінки якраз у ті дні, коли на Луганщину приїхали два заступники міністрів та бригада МВС, котрі розбирають попередні злочини «Торнадо», - заявляє керівник Луганщини Геннадій Москаль. – Про те, чим насправді займався цей підрозділ на передовій, добре знають місцеві мешканці, зараз до цього силового підрозділу привернута увага громадськості всієї України. Однак це не зупинило злочинця, і списати його дії на боротьбу з якоюсь «контрабандою» вже не вдасться".