Моряки корвету “Тернопіль” стоять на блокпостах під Одесою – потрібне авто для координації дій (Фото)

odessa-blokpostМоряки корвету «Тернопіль» отримали теплі речі і вишиванки від ОЗГ «Ядро» з «файного міста».

Напередодні Дня створення УПА представники Об’єднання заради громади «Ядро» побували в Одесі. З нагоди свята і за вірне служіння народу України волонтери подарували командиру корвету «Тернопіль» і його заступнику вишиванки, а команді – теплі речі, обмундирування та амуніцію.

Читайте також. “Робота для кожного волонтера знайдеться – було б бажання”, – Об’єднання заради громади “Ядро” (Відео)

Бійці підрозділу нині охороняють Одесу. Віддаль між блокпостами – значна. Для потреби у постачанні боєприпасів, амуніції, харчів потрібно невеликий дизельний бус або автомобіль типу «мінівен».

– Один із доброчинців Тернополя вже пожертвував на цю справу 600 євро. Представники Логістичного центру допомоги бійцям АТО вивчають можливі варіанти придбання такого транспортного засобу, – розповів представник ОЗГ «Ядро» Тарас Білан.

Представники «Ядра» зустрілися також із командиром бригади надводних кораблів ВМС ЗС України з питання забезпечення автотранспортом бригади. Відбулася і зустріч із представником Самооборони Одеси. Домовилися про спільну роботу у допомозі біженцям, що розміщені в санаторіях Одеси.

Читайте також. Тернопіль: потрібні матеріали для виробництва буржуйок і майстри, що можуть виконати такі роботи (Відео)

Тож речі на складі №2 Логістичного центру допомоги бійцям АТО сортують нині на три частини: найкращі і найтепліші – на передову. Середньої якості – в інші частини та біженцям. Непридатні для військових – на пошиття маскувальних сіток.

– Із Самообороною Одеси ми домовилися про приймання, розподіл і контроль за речами, що збирають на складі та передають для потреб біженців, – додає пан Білан.

Представники Об’єднання заради громади «Ядро» зустрілися також із одеською волонтерською групою «Оксана» і запросили її представників до Тернополя, аби обмінятися досвідом роботи і скоординувати співпрацю.

Софія Левицька