Мордобій у ВР не зупинило навіть закриття пленарного засідання – повна версія (Відео)

кров-мордобій у ВРЛяшко та Мельничук продовжували штовхатись і дійшло знову до бійки.

Нагадаємо, сьогодні голова депутатської фракції Радикальної партії Олег Ляшко та комбат і нардеп Сергій Мельничук увесь день конфліктували із застосуванням кулаків. Причина проста.

Мельничук був обраний до Ради за списком Радикальної партії, однак пізніше з фракції його було виключено. Це сталося після масштабної акції «Айдара» під Міністерством оборони України, де бійці палили шини і перекривали Повітрофлотський проспект. Лідер парламентської фракції Радикальної партії Олег Ляшко тоді критично прокоментував «війну комбатів» батальйону «Айдар» і назвав їх покидьками. Після цього Мельничук заявив, що приєднався до нової політсили.  Сьогодні Мельничук увійшов до групи «Воля народу».

Читайте також. Як комбат Мельничук і Ляшко товкли один одному пики (Відео)

Нагадаємо, через бійку сьогодні голова ВР достроково закрив ранкове пленарне засідання ВР.

Із бійки почалось і вечірнє пленарне засідння, що зрештою, не відбулось, бо учасники скандалу не давали можливості іншим нардепам працювати.

Читайте також. Бійка №2 — у Верховній Раді цього скликання пролилася перша кров (Відео)

Наступне пленарне засідання заплаеноване за 10 годину завтрашнього дня. Сьогодні ж так і нерозглянутитми нардепами через бійку залишились, серед іншого, закон про валютний ринок та ініцітива Президента про залучення іноземних миротворців на Донбасі.