Молитвою за мир на Батьківщині, Юлія Тимошенко завершила своє турне Україною (Фото)

unnamedВізит лідера партії ВО«Батьківщина» на Тернопільщину розпочався із Зарваниці, де Юлія Тимошенко взяла участь в літургії. Разом із парафіянами, прочанами з інших міст та партійним активом вона помолилася за мир в Україні та світле майбутнє для нашої держави.

«Для мене велике щастя помолитися за перемогу тут, у Зарваниці, в одному із найсвятіших місць України. Помолитися за щастя нашої держави, за щастя кожної родини. Помолитися за те, аби нарешті настав мир. Нам потрібно спокійно працювати і впевнено дивитися в майбутнє. Сьогодні ми просимо у Матері Божої за те, щоб Україна міцно стала на ноги, стала вільною, сильною європейською державою і принесла щастя всім своїм дітям!», — сказала після відвідин чудотворного місця лідер Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина Юлія Тимошенко.

На завершення богослужіння священик подарував гості ікону Чудотворної Матері Божої Зарваницької та подякував за допомогу у розбудові комплексу і спільну молитву.

Вона також поспілкувалася з прочанами , які обступили її біля храму, і вселила в них надію на краще.

Читайте також. Адвокат Надії Савченко не виключає, що Тимошенко виступить у суді захисником льотчиці

«Все буде добре, я в цьому переконана! Будьте певні, що з Божою допомогою ми переможемо і разом збудуємо таку країну, про яку мріємо», – сказала під час спілкування з прихожанами та прочанами лідер ВО «Батьківщини».

Юлію Тимошенко в Зарваниці люди зустріли дуже тепло і привітно. Кожен, хто хотів ще поспілкуватися особисто, сфотографуватися з відомим політиком чи просто обійняти «рідну Юлю» змогли це зробити без жодних застережень.

Під час зустрічей з жителями Тернопільщини, Юлія Тимошенко закликала людей бути пильними, не вдаватися до експериментів і віддати свій голос тим людям, яких вони знаю і на яких можуть покластися. Вона нагадала, що на мажоритарних округах Тернопільщини йдуть виключно місцеві, перевірені часом та людьми кандидати – це Віктор Шепета, Ігор Романків, Петро Репела, Володимир Пеляк та Руслана Кушнір. “Мені за них не соромно, я горджуся такою командою”, – додала лідер «Батьківщини».