Молодіжний Центр у Тернополі може стати платформою для змін і розвитку

люди_навчанняБезкоштовну платформу, на якій молодь зможе навчатися, розвиватися, реалізовувати себе та свої проекти, створюють нині в Тернополі.

Різні тренінги та семінари, спілкування з успішними та цікавими людьми, створення соціальних і наукових проектів – будуть реалізовувати в форматі “Молодіжного Центру”.

Читайте також. У Тернополі — спортивно-пізнавальний захід «Квітка здоров’я»

Крім того, активні тернополяни зможуть організовувати тусовки “за інтересами”, таборуватися на природі, вирішувати важливі питання міста.

- Студентські роки хороший час для того аби вкласти максимум зусиль в свій розвиток, - каже координатор Молодіжного Центру Назар Зелінка. - Хтось обмежується навчальними програмами, а хтось шукає шляхи отримати актуальну, корисну і практичну для майбутнього інформацію. Менеджмент, маркетинг, психологія, бізнес – лише частина сфер, які охоплять тренінги та семінари. Українська молодь - активна. Досягати змін у собі чи в суспільстві простіше і ефективніше спільно. Центр може стати платформою до змін, розвитку, досягнення високих цілей.

Читайте також. Молодь вирішить, як слід проводити радикальну модернізацію України (Відео)

Разом із тим, чоловік наголошує, що долучитися до Центру можуть не лише студенти, а й випускники вузів або ж навіть школярі старших класів. Молодіжний Центр – не комерційний проект. Фінансується громадськими організаціями.

Довідково. Записатися на заходи Центру можна за телефоном - 098-207-27-27 або ж в офісі громадської організації "Об'єднання "Самопоміч".

Софія Левицька