Молодь влаштує конкурс “Ого! Товканка!” і кропитиме всіх водою (програма)

гаївки2Щорічне Великоднє дійство «Зав’яжемо вінець!» пройде у понеділок, 21 квітня, у Тернополі. Організаторами акції є національно-патріотичні молодіжні організації області.

Читайте також. Музиканти виступлять у рідному місті вперше за два роки

Під час заходу для гостей і жителів міста проведуть Великодні гаївки, веснянки та цікаві забави. Початок – о 14 год. біля Архикатедрального собору та біля основних духовних храмів Тернополя. Згодом, о 16.00 від собору вулицями міста пройде традиційне великоднє дійство «Кривий танець» – гаївковий рух із живого ланцюга учасників свята. Планується, що учасники рухатимуться на «Козацькій острівець», що у парку «Топільче».

Читайте також. Зірки телешоу заспівають, аби допомогти українській армії (Відео)

Відвідувачів великодніх забавлянь, які проходитимуть через святково прибрану браму, що на головній дорозі до «Козацького острівця», окроплять водою. Адже дійство відбуватиметься в обливаний понеділок.

Під час забавлянь у парку відбудеться традиційний конкурс «Ого! Товканка!» та інші цікаві розважання. На острові діятиме Великодній ярмарок на якому представлять цікаві великодні вироби ручної роботи. Близько 20 год. відбудеться Святковий молодіжний концерт. Завершиться захід святковою ватрою.