Мої висновки з останніх подій в Україні

Петро Ландяк
Петро Ландяк

Влада протягом двох останніх місяців не чує народ, не йде на жодні поступки. І в суспільстві закипіло. Хоча, на щастя, не в усьому суспільстві.

Ми – на стороні тих, хто не стримався. Маємо, на жаль, жертви, але отримали своїх героїв. Справжніх героїв. Сподіваюсь, це прискорить процес розв’язання складної ситуації, яка є в нашій країні.

Чи можна очікувати перевиборів Президента, а відтак і Верховної Ради? Думаю, що діючий керівник держави ще має шанс, якщо подасть на скасування свої антизакони, відправить Уряд у відставку й одночасно звільнить Міністра внутрішніх справ та секретаря РНБО.

Це, можливо, дасть йому шанс, а народу – перепочинок. Якщо кроків назустріч народу з  боку Януковича не буде, прогнозувати дальшого розвитку подій не берусь, адже ситуація тоді ще ускладниться, а наслідки для влади можуть бути найважчими. В цій ситуації я хвилююсь не за президента, а за народ, щоб не було каліцтв, не було жертв. Якщо є ще розум у представників влади, він мав би взяти гору. Я цього хочу.

Я був у Києві загалом 7 днів. Збираюсь поїхати і зараз.

Опозиція проявила свою неспроможність і неадекватність. Із політиків найбільшої поваги заслуговує на цей час Віталій Кличко.