“Мої руки покриті татуюваннями, в людини на відео там цього немає…” – підозрювальний у вбивстві Шеремета висловився з приводу обвинувачень

Андрій Антоненко
Андрій Антоненко

Підозрюваний в організації вбивства журналіста Павла Шеремета ветеран АТО і музикант (Riffmaster), сержант СЗГ Андрій Антоненко має ряд фізіологічних відмінностей від людини, яку зафіксували камери спостереження в день вбивства.

Про це повідомляє “Громадське”.”Відносно моїх правих і лівих уподобань, як зазначено було в повідомленні, я народився в єврейському районі, я наполовину єврей, у мене дід польський єврей. Ви несвідомо, якимось чином своїм висновком упередженим вже образили мене особисто і мою сім’ю. .. Це перше.Друге. Стосовно всіх цих експертиз. Є людина, знята на відео 2016-го року, до якої намагаються мене причепити, ідентифікувати, з бородою. Але, там так цікаво прикріпили фото 2019-го року у повороті, що будь-яка людина з бородою, якщо поставити в кепці, вони будуть схожі. Чому ви на Facebook не знайшли фото в той день саме?” – сказав Антоненко.

“Я з 13-го року ношу бороду цільну, вона або довше, або вона коротша, але вона суцільна. Людина з відео носить борідку форми “еспаньолка”, з виголеними повністю щоками. У мене є кілька особливостей, які мене відрізняють від багатьох людей. У мене плечі трохи похилі, трошки подовжена шия, що зовсім не сходиться з людиною, яка показана там. Плюс ще один момент – вуха. Мої вуха зламані, я займаюся боротьбою, там людина з ціленькими вушками. І ще один момент, характерна риса – мої руки, вони покриті татуюваннями. Якщо подивитися на людину на відео, то там цього немає…”, – заявив Антоненко.
Попри це Печерський районний суд міста Києва обрав запобіжний захід Андрію Антоненку у вигляді тримання під вартою до 8 лютого 2020 року.