Могилевська безкоштовно отримала ділянку в лісі під Києвом

68465379ccde6e612d5acff5e7_4ed20577
Наталія Могилевська. Фото прес-служби співачки

Співачка Наталя Могилевська стала власницею 2000 кв.м. лісу у Бучі, що під Києвом. Артистка отримала дві ділянки під будівництво будинку та ведення сільського господарства. Таке рішення прийняв місцевий міська рада.

У його постанові від 31 жовтня минулого року значиться, що земля Наташі дісталася безкоштовно. Однак, згідно ст.121 Земельного кодексу України громадянину покладається тільки 10 соток.

Жителі Бучі обурені цим фактом, повідомляє портал kotsubynske.com.ua. Вони кажуть, що Могилевська «наспівала» ці золоті наділи. Мовляв, вона не найбідніша і могла б купити. Але замість цього, Наталія виступила двічі на концертах у Бучі: перший раз присвячений дню міста, другий – от недавно в честь Дня захисту дітей.

Рішення міськради Бучі. Фото з сайту kotsubynske.com.ua

Цю інформацію підтвердив Микола Григорусь, голова земельної комісії Бучацької горсевета: «Що тут поганого, що вона отримала цю землю? Вона допомагала Бучі, дітям. Рішення приймалося на сесії». До речі, чиновник додав, що двома ділянками артистка не обмежилася і купила ще землю.

Читайте також. Наталя Могилевська представила нову зворушливу пісню «Дякую, мамо» присвячену померлій матері

Місцева громада нарікає, що на цьому місці серед лісу, біля старовинного замку академіка Штаму повинен був бути парк, а не маєток поп-діви.

Могилевська безкоштовно отримала ділянку в лісі. Фото з сайту kotsubynske.com.ua

Джерело: Вести.