Модель реформування Тернопілля представили у Києві (Фото)

1Добувна галузь, екологія, туризм і рекреація, проекти енергоефективності, впровадження наукових розробок, агропромисловий комплекс, переробка, транспорт, логістика, ІТ-технології – пріоритетні напрямки інвестування на Тернопіллі.

На цьому наголосив заступник голови Тернопільської обладміністрації Леонід Бицюра під час презентації економічного та інвестиційного потенціалу нашої області. Захід відбувся нещодавно у Дипломатичної академії при Міністерстві закордонних справ України в Києві.

Читайте також. Представники 100 диппредставництв і міжнародних організацій дізналися більше про Тернопілля (Фото)

Вигідне географічне розташування, за словами заступника, – одна з переваг Тернопільщини.

– Наша область розташована у центрі Західної України, це – торговельні ворота у центр, схід, північ і південь дер​жави, – констатував чиновник. – Через Тернопільщину проходять міжнародні автомобільні і залізничні транспортні коридори. Відстань до сусідніх держав – від 220 км, до сусідніх обласних центрів – 130-170 км, до Києва – 418 км. Область має густу мережу автомобільних і залізничних шляхів.

Під час презентації Леонід Бицюра акцентував увагу на природних багатствах краю: печера «Оптимістична» – спелеологічне «Восьме  диво світу», перше місце в Європі за довжиною тунелів; Русилівський каскад водоспадів – один з найдовших в Україні; Джуринський водоспад – найвищий рівнинний водоспад України;  Дністровський каньйон – найдовший у Європі; третина замків України знаходиться на території області.

Читайте також. Тернополяни “гасили” підпал у міліції, укладали угоди, ремонтували дороги

Також заступник голови ОДА презентував модель реформування Тернопільщини, повідомив сайт ОДА 13 жовтня.

– Насамперед – це модернізація системи управління та дозвільних механізмів, формування привабливого ділового клімату, напрацювання Стратегії розвитку Тернопільщини до 2020 року, реалізація бізнес-проектів, збереження екології, просування інновацій, енергоефективність, нестандартні кроки та рішення, – зазначив Леонід Бицюра.

Нагадаємо, під час презентації підписали Угоду про співпрацю між Тернопільської обласною державною адміністрацією та Українським Національним комітетом Міжнародної Торгової Палати  (ICC Ukraine) і Меморандум про співпрацю між Тернопільською обласною державною адміністрацією та Європейською Економічною Палатою Торгівлі, Комерції та Промисловості.​

Софія Левицька