Мобільник злодійка повернула, а гроші – ні, тому дід звернувся до міліції

indexМобільний телефон і 800 гривень вкрала 30-річна жителька Кременця з будинку пенсіонера, якому допомагала по господарству.

Читайте також. Злодій украв мобільник просто з передпокою, бо двері забули зачинити

Щоправда, телефон повернула потерпілому, а от гроші витратила на власні потреби, повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області 17 квітня.

Як встановили правоохоронці, 30-річна кременчанка  певний час допомагала 62-річному пенсіонеру по господарству – прибирала, мила посуд і робила іншу хатню роботу, за що отримувала платню. Якось, наводячи лад в будинку, випадково натрапила на мобільний телефон і гроші. Перед спокусою заволодіти чужими речами не втрималася.

Читайте також. Злодії в одній садибі збагатилися золотом на 10 тисяч гривень (ФОТО)

Пропажу пенсіонер виявив  одразу. У крадіжці запідозрив хатню робітницю, яка своєї провини не заперечувала. Мобільний телефон жінка повернула власнику, а от гроші вже встигла витратити.

Підозрювана запевнила, що згодом поверне вкрадені кошти. Та час минав, а обіцянка так і залишилася порожніми словами. За допомогою потерпілий вирішив звернутися до працівників районної міліції. Там відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України – «крадіжка». Триває слідство.

Довідково. Упродовж минулої доби до органів внутрішніх справ України в Тернопільській області надійшли 167 заяв і повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події, з них 23 – з ознаками кримінальних правопорушень. Працівники Державтоінспекції не зафіксували жодної ДТП, але склали 56 адміністративних протоколів. У стані алкогольного сп’яніння спіймали 10 водіїв.