Міжнародний комітет Червоного Хреста долучиться до боротьби із коронавірусом в Україні

фото: Ділова мова
фото: Ділова мова

Зокрема, в організації заявили, що готові надати Україні медикаменти та обладнання для боротьби зі смертельним вірусом.

“Глава держави відзначив важливість співпраці між Україною та МКЧХ у протидії пандемії коронавірусу. Було домовлено про надання Україні Міжнародним комітетом Червоного Хреста відповідного медичного обладнання та медикаментів на запит нашої держави, сформований за дорученням Володимира Зеленського”, – повідомили у пресслужбі президента про розмову Зеленського з президентом Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) Петером Маурером.

Водночас, як зазначили у МКЧХ, йдеться насамперед про підтримку людей із хронічними хворобами на лінії розмежування.

"Йдеться про допомогу людям, які проживають на лінії розмежування і мають хронічні хвороби. І, у зв'язку з тим, що зараз є ускладнення з перевезенням чогось, ці люди опиняються у зоні ризику. І йшлося про те, що ми зможемо завозити це все і далі, щоб допомагати цим людям", - пояснив прессекретар МКЧХ в Україні Олександр Власенко у коментарі Суспільному.

Він додав, що Червоний Хрест також планує завозити маски до населених пунктів на лінії розмежування. Однак, наразі невідомо, які саме медикаменти будуть завозитися та чи будуть серед них тести на визначення коронавірусу.