Міжнародний банк надасть Тернополю 25 мільйонів доларів

Міжнародний банк реконструкції та розвитку (МБРР) надасть Тернополю 25 мільйонів доларів США. За ці кошти проведуть термомодернізацію житлового сектору. Співпраця пройде у рамках проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України».

Читайте також: Про що просили мера Тернополя голови ОСББ

– «Тернопільміськтеплокомуненерго» отримає кошти на проведення реконструкції дев’яти котелень, будівництва двох когенераційних станцій, облаштування 311 індивідуальних теплових пунктів та автоматичної системи управління технологічними процесами, які дозволять в режимі реального часу відслідковувати стан роботи системи теплопостачання, – розповів міський голова Тернополя Сергій Надал.

Читайте також: Тернопіль планує новий великий капітальний ремонт і чекає на «добро» з Кабміну

Нагадаємо, що Тернопіль до  цього часу співпрацює з Європейським Банком Реконструкції та Розвитку та Фондом Східноєвропейського партнерства з енергоефективності. Завдяки співпраці у місті впроваджується інноваційний проект із модернізації теплопостачання, у рамках якого передбачається встановлення сонячних колекторів, теплового насосу, будівництво котельні на біомасі.

Реалізація цих проектів спрямована на забезпечення якісних послуг теплопостачання та подання до домівок тернополян цілодобово гарячої води.