Міжнародну нагороду Тернополю дали за інвестиційний клімат

нагородаНагороду в номінації «Ефективність витрат на ведення бізнесу» для міст із населенням до 250 тис. осіб другий рік поспіль отримав Тернопіль.

Читайте також. Сміттєвий тендер: почали зі скандалу і результат скажуть нескоро (Відео, Фото)

Сталося це відповідно до міжнародного рейтингу «Європейські міста та регіони майбутнього», який проводив британський журнал fDi Magazine, повідомляє сайт міської ради.

- За оцінками експертів, іноземні інвестори в Тернополі можуть розраховувати на вигідні умови для залучення працівників, фінансового ресурсу та закупівлі обладнання, ми ж, у свою чергу, робимо усе, що від нас залежить, щоб створити хороший інвестиційний клімат у місті. Показовим є ще й той факт, що поряд з Тернополем у рейтингу знаходяться міста Угорщини, Сербії, Македонії, Болгарії», - зауважив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Читайте також. Сварка через тендер: Самооборона каже одне, мер – інше (Відео)

Видання fDi Magazine є підрозділом Financial Times. Воно є одним з найавторитетніших у світі у сфері залучення прямих іноземних інвестицій. FDI Рейтинг «Європейські міста та регіони майбутнього» — це рейтинг, який встановлює найкращі міста для ведення бізнесу та інвестиційного розвитку усієї Європи. Проходить він один раз на два роки.

Рейтинг складають на основі незалежного оцінювання за шістьма критеріями: економічний потенціал, людські ресурси, ефективність витрат на ведення бізнесу, якість життя, якість інфраструктури, легкість ведення бізнесу.

Довідково. Участь у рейтингу взяли 468 міст і 110 європейських регіонів. Усі міста розділили на 4 категорії - за кількістю населення. Найбільш інвестиційно привабливими визнали Лондон, Париж і Відень.