“Влада ДНР” знайшла “винного” у своїй неспроможності хоч щось зробити

Курченко мітинг проти в днр ЗП тьма народуДва дні в окупованому Донецьку тривають мітинги проти олігарха Сергія Курченка – так звана “влада ДНР” саме його компанії звинувачує у тому, що тиск газу у магістральному газогоні впав удвічі і тепер нічим опалювати Донецьк.

Через холод у класах у школах окупованого міста з понеділка почнуть дострокові осінні “канікули”, повідомляють у соцмережах мешканці Донецька.

А ще з’ясувалось, що на так звані мітинги проти Курченка, що відбувались у Донецьку 14 і 15 жовтня, людей “влада ДНР” зганяла насильно для  масовості: і “бюджетників”, і студентів.

Читайте також: Звички олігарха: у «ДНР» скаржаться, що головний фінансист «сім’ї Януковича» уже і їх «нагрів»

Нагадаємо, раніше терористична “ДНР” домовилась про постачання газу та інших енергоносіїв із компаніями, підконтрольними Сергію Курченку. Зокрема, надала передоплату за паливо-мастильні матеріали. Тепер у “ДНР” ні бензину, ні газу.

Цього олігарха і головного фінансиста клану Януковича в Україні розшукують за розкрадання і привласнення грошей із держбюджету.

Читайте також: Захарченко знову взявся обіцяти, але про всяк випадок «перевів стрілки» на Курченка (Відео)

У "ДНР" же так звана "влада", ввівши "санкції" проти Курченка і завівши на нього "кримінальну справу", намагається тепер переконати мешканців окупованих територій, що "ДНР" - "біла і пухнаста", а у всіх бідах винен Курченко - "український" олігарх.

Ось що про це пишуть у соцмережі:

ф2