Місцеві жителі розповіли, що бачили на місці падіння літака під Хмельницьким

иСьогодні. 29 вересня, о 12 год. 21 хв. приблизно за 20-30 км від Хмельницького в районі повороту на місто Красилів Хмельницької області упав військовий літак. Місцеві жителі бачили, як це відбулося.

Унаслідок аварії загинуло двоє пілотів. Йдеться про навчально-тренувальний літак Л-39. Одразу на місце події виїхали рятувальники, керівництво військової частини, яка базується у Старокостянтинові Хмельницької області. Катастрофа сталася у селі Берегелі Красилівського району. Літак впав на кукурудзяне поле, що на відстані приблизно кілометр від автомобільної дороги державного значення.

Читайте також: Пілоти загинули — під Хмельницьком розбився літак ЗСУ (Відео)

Місцеві жителі розповіли, що, побачивши як низько летить літак, спочатку думали, що це такий, який зрошує поля. Але потім зрозуміли, що це військовий. «Він шумно летів, як реактивний. Так літають ті, що зі Старокостянтинова». Люди чули звук від вибуху і бачили чорний дим.

За попередньою інформацією, пілоти намагались спрямувати машину, яка падала, подалі від населених пунктів у поля, щоб унеможливити людські жертви.