Місце Гладковського в РНБО зайняв екс-кандидат у Президенти України – Указ Порошенка оприлюднений (Фото)

Заступник Секретаря РНБО України Сергій Кривронос. Усі фото - сайт Президента України
Заступник Секретаря РНБО України Сергій Кривронос. Усі фото – сайт Президента України

Заступником секретаря РНБО України замість звільненого з цієї посади через корупційний скандал в оборонній сфері Олега Гладковського, Президент України призначив полковника ЗСУ заступника командувача Сил спецоперацій Сергія Кривоноса.

Про це повідомляє сайт Глави держави, на якому оприлюднено відповідний Указ Президента України.

Читайте також: Кандидат у Президенти України зняв свою кандидатуру і підтримав Порошенка

Сергій Кривонос був кандидатом на посаду Президента України і 7 березня зняв свою кандидатуру, заявивши, що не вважає потрібним змінювати Верховного головнокомандувача ЗСУ, допоки війна з Росією триває.

ф1

Як повідомляє сайт Президента України, посвідчення заступника секретаря РНБО України Петро Порошенко вручив Сергію Кривоносу під час зустрічі у присутності секретаря РНБО Олександра Турчинова.

Кривоносу на новій посаді в РНБО Порошенко доручив активізувати діяльність з питань переозброєння Збройних сил України, інших збройних підрозділів, питань військово-технічного співробітництва, поглибити координацію діяльності територіальної оборони та посилити взаємодію в рамках співпраці України з НАТО.

“Я глибоко переконаний, що професійний військовий з бездоганою репутацією, якого підтримала і влада, і опозиція, на сьогоднішній день – це саме та кандидатура, яка має очолити цей відповідальний напрям роботи. Ви не з чужих слів знаєте ситуацію на фронті і життя солдата, які вимоги є до військової техніки, наших новітніх розробок”, – цитує сайт слова Петра Порошенка про Кривоноса.

“Я дякую за можливість продовжити шлях воїна. Завдяки вашій підтримці, підтримці Уряду та наших іноземних партнерів в максимально короткі терміни планую провести комплекс заходів, які зміцнять довіру наших друзів і нашого народу до оборонної промисловості і докладу максимум зусиль, щоб унеможливити прояви корупції, мародерства в армії. Ті підлі щури, які намагалися, або намагаються розкрасти армію, впевнений, будуть покарані”, – сказав новопризначений заступник Секретаря РНБОУ Сергій Кривонос, подякувавши Верховному головноклмандувачу і Президенту України за довіру.

ф3