“Місто чинитиме опір”, – мер Черкас розповів, як місто житиме в умовах послаблення карантину (Відео)

фото: кореспондент
фото: кореспондент

Ще півтора місяці тому мер Черкас Анатолій Бондаренко був прихильником жорстких заходів в рамках карантину.

Два дні тому він попередив президента України Володимира Зеленського, що місто «чинитиме опір» у випадку переслідування за рішення пом’якшити карантин в місті, запроваджений з метою протидії поширенню коронавірусної хвороби. Про це Бондаренко заявив у відеозверненні, розміщеному на його сторінці у Facebook.

Анатолій Бондаренко, який став відомим на всю країну після того, як пом'якшив карантин, заявив, що на нього тиснуть правоохоронні органи і погрожують підняти старі справи.

Про це він сказав в коментарі BBC News Україна.

"90% людей підтримує мене. Кажуть: дякуємо, що ми не помилилися, що знайшлася одна людина, яка сказала у вічі правду про те, що відбувається по всій країні", - сказав мер.

Бондаренко розповів, що на нього тиснуть "то СБУ, то інші органи" і погрожують, що "піднімуть старі справи і зроблять з мене корупціонера".

Сьогодні мера та членів виконкому викликали на допит. Національна поліція відкрила кримінальне провадження через пом'якшення владою Черкас карантину.

Проте, за словами пана Бондаренка, його повідомили смс, що "допит скасували".

"Але я піду як законослухняний громадянин. Хочу пересвідчитися, чи це випадково не пранкер скасував допит", - сказав мер.

Раніше мер Черкас опублікував переписку начебто з заступником голови Офісу президента Сергієм Трофімовим, у якій йому погрожували через рішення виконкому. Тоді в Офісі президента заявили, що мер Черкас став жертвою розіграшу - пранку.

Дивіться брифінг мера Черкас Анатолія Бондаренка щодо допиту за послаблення карантину на каналі Прямий: