Міський голова Житомира отримав почесну відзнаку на престижній міжнародній конференції

фото: Житомирська міська рада
фото: Житомирська міська рада

24 вересня, у Києві  на Міжнародній конференції “ЕНЕРГІЯ З БІОМАСИ 2019” Житомирський міський голова Сергій Сухомлин отримав відзнаку «Зелені ворота», що символізує «зелений» шлях Житомира до переходу на 100% ВДЕ.

Про це повідомляє сайт Житомирської ради.

«Я вдячний організаторам International Conference “Biomass for Energy 2019”, Біоенергетична Асоціація України, а також представникам громадської спілки Global 100RE Ukraine за просування таких важливих ініціатив на всеукраїнському рівні. Є три основні фактори, які нас до цього мотивують: захист довкілля, енергонезалежність та економія», – зауважив  міський голови Сергій Сухомлин.

Житомирська міська об’єднана територіальна громада  першими в Україні задекларували амбітну мету — повний перехід на чисту енергію до 2050 року.  Також,  до цієї ініціативи  вже долучилися ще три міста — Львів, Кам'янець-Подільський та Чортків.

Раніше повідомлялося, що під час прес-конференції 18 вересня 2018 року,  про результати поїздки на Глобальний кліматичний саміт (Global Climate Action Summit) у Каліфорнії, необхідність переходу Житомира на відновлювані джерела енергії (ВДЕ) та конкретні кроки для досягнення цієї мети розповів міський голова Сергій Сухомлин.

А вже, 19 березня 2019 року, Житомир став другим містом України, яке отримало нагороду успішно пройшовши міжнародну сертифікацію за системою «Європейська енергетична відзнака» (ЄЕВ).