Міський голова Тернополя звернувся до Президента, Уряду і ВР України через коронавірус (Відео)

Надал дає пк абстрактноМіський голова Тернополя просить очільників найвищих гілок влади в Україні терміново внести зміни в законодавство, щоб місцева влада могла якнайшвидше закупити засоби першої необхідності для боротьби з коронавірусом.

Відповідне звернення до Президента, Уряду і ВР України міський голова Тернополя Сергій Надал опублікував на своїй сторінці у Фейсбук.

Сергій Надал проінформував, що Тернопіль за свої кошти вже придбав тест-системи для визначення коронавірусу, однак для закупівлі апаратів штучного дихання та іншого медичного обладнання треба пройти процедуру тендеру, яка є довготривалою. Тому міський голова просить терміново внести відповідні зміни до законодавства і підзаконних актів.

“Якнайшвидше скасувати обов’язкові тендери для закупівлі медичного обладнання, зокрема, апаратів штучної вентиляції легень. Тендерні процедури уповільнюють закупівлю необхідного обладнання”, – сказав Сергій Надал.

Читайте також: Надал сказав, коли приймуть рішення про роботу ринків і закладів громадського харчування Тернополя через Covid-19

Також міська влада Тернополя просить державну владу посилити покарання щодо тих, хто порушує заходи карантину.