Міський голова Тернополя зробив звернення до городян: “Якщо вчасно цього не зробити, буде біда” (Відео)

Надал за трибуною міськради козирноТернопіль може залишитись без централізованої подачі холодної води і відведення каналізаційних стоків.

Про це заявив у зверненні до мешканців Тернополя міський голова Сергій Надал, опублікувавши відповідне звернення на своїй сторінці у Фейсбук.

Міський голова Тернополя пояснив, що через нестачу коштів на рахунках комунальне підприємство “Тернопільводоканал” опинилося в боргах перед електропостачальниками.

“Зараз є великий ризик відключення електроенергії для життєво необхідних для міста підприємств, які подають воду і відкачують каналізацію”, – повідомив Надал.

Міський голова наголосив, що на час карантину через коронавірус держава не передбачила жодних пільг і відтермінувань для комунальних підприємств, тому вони мають сплачувати за спожиті енергоносії для подачі води та надання інших комунальних послуг так само, як і до запровадження карантину.

Тому єдиним виходом із ситуації є вчасна і повна оплата мешканцями Тернополя комунальних послуг, наголосив міський голова Тернополя.

"Якщо вчасно цього не зробити, буде біда, - сказав Сергій Надал, підкресливши, що єдиною запорукою того, що мешканці Тернополя і далі матимуть в своїх оселях воду, є оплата за цю спожиту ними воду.

"Я розумію, що зараз чи не кожній тернопільській сім’ї доводиться економити, опинившись без роботи і доходів. Але маємо подбати про безпеку свого дому і свого міста... Ми можемо розраховувати тільки на власні сили зі сплати за комунальні послуги. Держава не допоможе", - констатував міський голова Тернополя.