Міський голова Тернополя добавляє роботи правоохоронцям чи “воює” із ЗМІ?

Порушення помітили журналісти при прокладені цієї доріжки у парку
Порушення помітили журналісти при прокладені цієї доріжки у парку

Сергій Надал звернувся до правоохоронців з проханням перевірити інформацію щодо зведення будівлі ринкової інфраструктури біля «Орнави», а також – про облаштування доріжки у парку «Топільче».

Так, 26 листопада мер звернувся до прокурора Тернополя та начальника Тернопільського міського відділу міліції, аби ті перевірили достовірність інформації, що з’явилася в одній із місцевих газет, зокрема у статті  «Інвестпроекти: хто кого має» (26.11.2014 р.).

Читайте також. При повному залі мер Тернополя і міська рада відзвітували за 2014 рік

Йдеться зведення будівлі ринкової інфраструктури біля «Орнави» – критого квіткового ринку з легких архітектурних форм. Тож у зверненні міський голова просить правоохоронні органи вжити передбачені законом заходи, перевірити достовірність зазначеної інформації, дати правову оцінку даної інформації та діям осіб, що її оприлюднили, а також вжити, в межах компетенції необхідні заходи реагування. Про це повідомляє сайт міської ради.

Нагадаємо, лише 24 листопада мер просив правоохоронців перевірити іншу інформацію.

Читайте також. Тернополем зацікавився великий транспортний і комерційний центр Іспанії (Фото, Відео)

Так, у засобах масової інформації, зокрема, двох Інтернет-ресурсах оприлюднили інформацію з приводу неправомірних дій з боку посадових осіб Тернопільської міської ради та членів їхніх сімей під час облаштування пішохідної доріжки біля ТРЦ «Орнава» до парку «Топільче».

Цитуємо: «Враховуючи вищенаведене, міський голова Тернополя Сергій Надал звернувся до правоохоронних органів, зокрема прокурора міста та начальника міського відділу УМВС України в Тернопільській області з проханням вжити передбачених законом заходів та перевірити достовірність зазначеної інформації, дати правову оцінку даної інформації та діям осіб, що її оприлюднили, в також вжити, в межах компетенції необхідних заходів реагування, про що інформувати Тернопільську міську раду».

Тож два звернення щодо критичних матеріалів за два дні…

Софія Левицька