Міського голову Тернополя обрали в першому турі. Відомий і політичний розклад рад (Інфографіка)

Надал на вибоахНаразі результати лише приблизні і неофіційні – за підсумками екзит-полу та паралельного підрахунку голосів штабами політичних сил-учасників перегонів.

Що до міського голови Тернополя, то тут, за різними джерелами, ситуація однозначна – різняться лише цифри. Так, зрозуміло, що чинний міський голова Тернополя Сергій Надал переміг у першому турі – за нього віддали голоси понад 51% виборців обласного центру. Відтак зрозуміло, що другого туру виборів міського голови у нашому місці не буде.

Тернопіль-екзит пол мерЩодо складу Тернопільської міськради, то в неї, схоже, за даними екзит-полу, твердо проходить 5 політичних сил.

Тернопіль-екзит пол міськрадаПри цьому в штабах партій відзначають, що, за їх підрахунками, на межі проходження в міськраду Тернополя Радикальна партія Ляшка і "Солідарність правих сил" на чолі з Василем Лилом.

Щодо Тернопільської облради, то ту, на відміну від Тернопільської міської ради, більшість голосів виборців отримала не "Свобода", а "Блок Петра Порошенка"Солідарність" (25%). Такі попередні дані за результатами підрахунку 87,5% опрацювання протоколів із дільниць. ВО "Свобода" у марафоні до облради поки на другому місці з трохи більше, як 17% голосів. Далі за кількістю поки опрацьованих бюлетенів до Тернопільської облради потрапляє "Батьківщина" (13,4%), "Самопоміч" (8,6%), Радикальна партія Ляшка (7,4%), "Народний контроль" (6,3%), "Громадянська позиція" (5,5%).

Дані, нагадаємо, лише попередні і будуть змінюватись по мірі подальшого підрахунку голосів і опрацювання протоколів з дільниць.