Міській територіальній громаді Тернополя за участі восьми сіл бути – підписано розпорядження про її створення (Фото)

ф3До територіальної громади з центром у Тернополі наразі приєднуються 8 сіл чотирьох сільських рад.

Як повідомляє сайт Тернопільської міськради, сьогодні голова Тернопільської ОДА підписав розпорядження про створення такої громади.

“До міста Тернополя добровільно приєдналися чотири сільські ради – Курівецька, Малашовецька, Чернихівська та Кобзарівська – і як результат створена єдина міська територіальна громада. Це дає нові перспективи для розвитку восьми сіл та Тернополя, а також для громади в цілому, тому що відтепер ми будемо зовсім по-новому будувати стосунки із центральним бюджетом із можливістю більш ширшого залучення бюджетних коштів та можливістю залучення коштів міжнародної фінансової допомоги”, – заявив міський голвоа Тернополя.

Сергій Надал наголосив, що відтепер мешканці цих населених пунктів, які увійшли в Тернопільську МТГ, отримуватимуть пільги та соціально-необхідні послуги на рівні з тернополянами.

Підсумкове рішення про добровільне приєднання Курівецької (с. Курівці), Малашовецької (с.Малашівці та с.Іванківці), Черняхівської (с.Чернихів, с.Глядки, с.Плесківці) та Кобзарівської (с.Кобзарівка та с.Вертелка) сільських рад буде прийняте на черговій сесії міської ради, враховуючи висновок Тернопільської обласної державної адміністрації, затверджений розпорядженням голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 25 жовтня 2018 року, керуючись Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», «Про місцеве самоврядування в Україні».

ф2