Міська влада пояснила транспортний колапс у Тернополі

ф1Громадський транспорт у Тернополі у понеділок, 14 листопада, вийшов на маршрути далеко не весь. 15 листопада ситуацію обіцяють покращити.

Після тривалих чекань на зупинках громадського транспорту чимало тернополян сьогодні вранці пішли на роботу пішки. Кількість тих, хто через негоду і відсутність траспорту запізнився на роботу, чимала.

У міському управлінні транспорту не заперечують, що на маршрути сьогодні вийшов далеко не весь громадський транспорт міста – автопарки і тролейбусне депо також засипало снігом.

З 5-ї години ранку водії тернопільських маршруток та тролейбусів розчищають територію автобусних парків і депо. Через замети техніка не змогла вчасно виїхати на маршрут, пояснив начальник управління транспорту зв’язку і комунікацій Ігор Мединський, та до завтра ситуацію поообіцяв покращити.

Також Ігор Мединський попросив вибачення у тернополян, яким зранку довелось чекати на громадський транспорт, та водночас закликав поставитись до проблеми із розумінням.

- Вулиці розчищені, підсипані, але найбільшою проблемою є те, що завалені автобусні парки снігом і зараз водії з 5-ї години ранку розчищають сніг і відкопують техніку для того, щоб по одному випускати на маршрутну мережу, - пояснив Ігор Мединський.