Міська рада Одеси заборонила незаконне будівництво на одному із пляжів

Фото: Дем'ян Ганул
Фото: Дем’ян Ганул

Будівельні роботи, які проводили вчора на пляжі “Золотий берег” в Одесі є незаконними. 

Про це повідомив виконувач обов’язків начальника Управління державно-будівельного контролю Одеської міської ради Олександр Авдєєв.

За словами Авдєєва, замовник робіт на 16-й станції Великого Фонтану – компанія “Житбудсервіс -1”, яка є орендарем цього пляжу.

Співробітники Державної архітектурно-будівельної інспекції виїхали на місце робіт та зафіксували 55 свай, які встановлювали на території пляжу близько 120 квадратних метрів.

Він також додав, що дозволи на проведення таких робіт Одеська міська рада не видавала.

Сваї, які вбивали в пісок, вже прибрали, інформує Суспільне.

"Ніяких паспортів пляжу вони не погоджували. Настил є незаконним. Ми зафіксували цю інформацію та написали заяву до поліції. Також зафіксував порушення Департамент екології",– розповів Олександр Авдєєв.

0 0 голосів
Рейтинг публікації
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Елена

Чистый пиар! Вся Аркадия,Ланжерон,Отрада,Дельфин.10-16 станции Б.Фонтана загромождены такими настилами для кроватей!!! Там.видимо.за настилы хорошо заплатили -“погодили паспорти пляжей”! 25-ти этажкой в 30-ти метрах от кромки моря лучше бы занялись! Или Авдеев А.Р. дал “дозвiл” на такое многоэтажное строительство в 100 метровой зоне, перед бывшим военным санаторием! Солнца на пляже не будет! Не пройти ,не проехать !!! Узенькая дорожка будет заставлена припаркованными машинами владельцев квартир-любителей морского бриза! Нырять в море будут прямо с балконов, как и из “Морской симфонии”,перегородившей трассу здоровья!!!