Місія під обстрілами: всі подробиці перетину лінії фронту і візиту МАГАТЕ на Запорізьку АЕС (Відео)

Глава МАГАТЕ Рафаель Гроссі на захопленій армією РФ Запорізькій АЕС 1 вересня

На захопленій армією Росії Запорізькій атомній електростанції до 4 вересня залишились працювати 5 членів міжнародної місії МАГАТЕ.

Про це заявив глава МАГАТЕ Рафаель Гроссі, який на чолі місії з 17-ти експертів 1 вересня провів кілька годин за захопленій російськими окупантами найбільшій у Європі атомній електростанції.

ТСН відстежувала шлях поїздки місії МАГАТЕ із Запоріжжя до пункту пропуску на лінії фронту. Як повідомляє кореспондент, двічі місія була змушена зупинятись через російські обстріли – гриміли вибухи від обстрілів військами РФ Енергодара. Потім зовсім поряд із автомобілями МАГАТЕ довго тривала стрілянина зі стрілецької зброї. Під цю стрілянину Гроссі вирішив таки перетинати лінію фронту і їхати на Запорізьку АЕС.

Читайте також: Через російський обстріл на Запорізькій АЕС позаштатна ситуація – спрацював аварійний захист

Як повідомляє 5 канал із посиланням на працівника АЕС, російські окупанти влаштували голові місії МАГАТЕ на захопленій Запорізькій АЕС "показуху". Зокрема, загнану до машинних залів енергоблоків бойову техніки представляли як спецтехніку радіаційного захисту.

Читайте також: Момент прильотів: бойова авіація РФ на світанку атакувала житлові квартали Енергодара (Відео)

Про необхідність негайної демілітаризації Запорізької АЕС за результатами візиту на захоплену РФ АЕС глава МАГАТЕ не заявив.

Читайте також: “Це може поставити під сумнів результат”, – міністр назвав ключові завдання МАГАТЕ на Запорізькій АЕС (Відео)

Більше подробиць перетину лінії фронту і візиту МАГАТЕ на Запорізьку АЕС 1 вересня та перші результати роботи місії - у відео ТСН та 5 каналу.