Мінську ТКГ пропонують перейменувати на “Товариство колективного геморою”

Голова парламентської фракції “Голос” Сергій Рахманін припускає, що незабаром Тимчасову контактну групу у Мінську доведеться перейменувати у “Товариство колективного геморою”.

До Тристоронньої контактної групи щодо ситуації на Донбасі з боку держави-агресора можуть потрапити одіозні чиновники з санкційного списку. Таку думку висловив народний депутат під час виступу з трибуни Верховної Ради.

За словами Рахманіна, Україна  отримає яскраву галерею персон, які знаходяться в санкційному українському списку. У ТКГ може опинитися голова комітету Державної Думи Федеральних Зборів РФ із міжнародних справ Леонід Слуцький, “який вживає слово нацизм завжди, коли згадує Україну і який погрожував Україні війною, якщо буде обговорюватися питання баз на території України”.

Депутат Держдуми РФ Леонід Калашников, “який казав, що Україна винищить все населення Донбасу і який закликав закрити для України Керченську протоку”.

"Ми отримаємо Ярослава Нілова, одного з керівників партії ЛДПР, яка вустами свого лідера, це цитата "вимагала превентивно знищити Україну". Ми отримаємо заступника міністра оборони Булгакова, який віджимав наші кораблі в Криму. Я пропоную, щоб не було жодних ілюзій віддати належне мудрості президента і перейменувати ТКГ в Товариство колективного геморою".

Нагадаємо, напередодні Указом від 5 травня президент Володимир Зеленський затвердив склад делегації України для участі в Тристоронній контактній групі щодо мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях.

Українську делегацію в ТКГ знову очолив другий президент України Леонід Кучма. Керівник Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що очікує "дзеркального" рішення з боку Росії, тобто до складу ТКГ з боку РФ мають увійти особи з посадами у Росії аналогічними тими, які представлені з української сторони згідно указу президента.