Міноборони готується до бойових дій на Донбасі в умовах війни (Відео)

1Командування української армії обіцяє поступове припинення військової ситуації на Донбасі, відзначає дуже непросту, але разом з тим запевненням, контрольовану ситуацію, але паралельно з цим продовжує готувати свої батальйони до зими. Про це заявив в ефірі телеканалу «Інтер» заявив голова Міноборони Валерій Гелетей.

Неоднозначно про цю проблему говоритьі Валерій Гелетей, Міністр оборони України.
«Ситуація на Донбасі може виникнути різна, адже скоро зима. На сьогоднішній день солдати АТО отримують утеплену одяг і спальні мішки», – прокоментував Гелетей в режимі телефонного зв’язку.

На його думку, необхідність у таких приготуваннях обов’язково потрібна, незважаючи на поворот подій. Незважаючи на всі старання припинити конфлікт, все ж: «є підтверджені дані української розвідки про рухаються російських військах частина з яких вже можна побачити в Донецьку та інших містах на сході».

«Буквально в ці хвилини тривають бої в районі аеропорту в Луганську», – говорить Гелетей, і продовжує підтверджувати боєздатність українських солдатів, готових незважаючи ні на що захищати Україну.

Варто відзначити активізацію закупівель волонтерами теплих речей для вояків, а бізнесмени з Полтавської, Харківської та Дніпропетровської областей вже відправили нові пледи та зимове взуття бійцям.

Раніше повідомлялося про масовому скупченні військової техніки біля Новоазовська Донецької області та приміських населених пунктів.