Міністром працювати краще – Булатов прозвітував за гроші і залишає “Автомайдан”

indexМіністр молоді та спорту України , колишній лідер Автомайдану Дмитро Булатов заявив , що покидає рух через зайнятість на посаді міністра. Про відповідне рішення він написав на своїй сторінці в Facebook.

“Щоб насправді поміняти країну, зараз потрібно працювати. Навіть ні, не працювати – пахати. А не продовжувати грати у війнушку, перетворюючись на тих, кого згодом почнуть презирливо називати професійними революціонерами. Тому я йду з Автомайдану “, – написав Булатов .

Нагадаємо, чинний Міністр молоді та спорту України був одним з лідерів Автомайдану, головою правління громадської організації “Соціально відповідальне суспільство”.

Також, міністр молоді та спорту України , колишній лідер Автомайдану Дмитро Булатов заявив, що на рахунок Автомайдану було зібрано 820 тис. 603 грн.

"Автомайдан. Звіт зданий. За час, який я збирав гроші, було: 820 тис. 603 грн - зібрано; 607 тис. 870 грн - витрачено на потреби Автомайдану; 212 тис. 733 грн - залишок, який передано до штабу. 172 тис . 547 грн - зібрано і витрачено на потреби Автомайдану (карта Приват)", - написав Булатов на своїй сторінці.

"Всі докладні документи (детальна виписка з рахунку і з карти Приват) у Юлії Волкової та в штабі Автомайдан Київ (Укрдім). Там близько 200 сторінок", - додав Булатов.

За його словами, звіту довго не було, тому що арешт з рахунків було знято тільки недавно. "До того ж, у мене складний і щільний графік роботи. Непросто знайти час ", - додав міністр.

Булатов підкреслив, що вважає справедливим, щоб слідом за ним за зібрані гроші відзвітували б всі "автомайданівці", які цим займалися.