Міністр спорту просить перенести фінал Кубка України у Львів: у Полтаві буде кров

imagesМіністр молоді і спорту України Дмитро Булатов виступає проти проведення фіналу Кубка України з футболу між київським “Динамо” і донецьким “Шахтарем” у Полтаві, передає видання “Чемпіон”.

“Я наполегливо рекомендую Виконкому ФФУ та Анатолію Конькову не призначати місцем фіналу Кубка України місто Полтаву. Джерела серед ультрас мені кажуть, що буде кров. Те ж саме кажуть в МВС.

Якщо ж рішення буде, що гра відбудеться у Полтаві, яка дуже близька до Сходу, де зараз неспокійна ситуація, то я буду блокувати це рішення усіма можливими способами. Я буду телефонувати в МВС, в Полтаву, щоб блокувати рішення ФФУ. Я думаю, що компромісним рішенням було б провести матч у Львові”, — сказав Д. Булатов.

Нагадаємо, спочатку місцем проведення фінального матчу Кубка України був призначений Харків, але потім за наполяганням МВС Федерація футболу пообіцяли змінити місце проведення змагань.

За інформацією пана Булатова, ФФУ планує сьогодні прийняти рішення про обрання Полтави в якості господарки фіналу Кубка України, який призначений на 15 травня.

З ініціативою провести кубковий фінал у Львові раніше виступали ультрас 16 футбольних клубів України.