Міністр Рева повідомив приємну новину про збільшення тарифів на опалення (Відео)

ф9Вищі тарифи за опалення у своїх платіжках за тепло українці побачать не раніше, як у грудні, хоч газ для теплопостачальних організацій подорожчає з 1 листопада.

Про це заявив сьогодні журналістам міністр соцполітики України Андрій Рева.

Він пояснив, що затвердження вищих тарифів на опалення через подорожчання газу – це процедура, на виконання якої потрібен час.

“Не раніше першого грудня”, – сказав міністр і припустив, що тарифи на тепло і гарячу воду зростуть на 16%.

А от платіжки за газ з вищими тарифами українці отримають уже відповідно до подорожчання газу з 1 листопада.

Читайте також: Через зростання ціни на газ Гройсман звернувся до українців (Відео)

Андрій Рева також заявив, що в бюджеті України закладена достатня кількість грошей, щоб субсидії отримали всі, хто цього потребує. Як переконаний міністр, кількість отримувачів субсидій через подорожчання газу в Україні суттєво не збільшиться.

Рева також нагадав, що  при призначенні субсидій на цей опалювальний період будуть враховувати підвищення пенсій, що відбулось восени 2017 року, оскільки це зростання на призначення субсидій торік не враховували.

Читайте також: Через подорожчання газу Порошенко поставив Гройсману вимогу

Міністр також пояснив, чому не вважає, що "Укрпошта" має і далі розносити пенсії, і пояснив, крім того, ще чимало нюансів у призначенні субсидій.

Читайте також: Гройсман про ще одне підвищення ціни на газ для населення: «Рішення є абсолютно твердим» (Відео)

На відео 112 Україна повної версії спілкування міністра з журналістами, про терміни підняття тарифів на тепло і вищі цифри у платіжках - із 10 хв 48 сек.