Міністр попередив про важкий час в обороні України: “Буде потрібна уся наша стійкість”

Міністри оборони України і США. Фото – Фейсбук Резнікова

Найближчі тижні будуть важкими для оборони України.

Про це попередив міністр оборони України Олексій Резніков.

Допомога Україні буде зростати, але найближчими днями буде потрібна уся наша стійкість і надзвичайна єдність“, – заявив про обороноздатність України Резніков.

Він пояснив, що складну ситуацію створюють об'єктивні причини: армія РФ на сході і півдні України уже наступає, тоді як важке озброєння від західних союзників для ЗСУ ще тільки в дорозі.

"Попереду – кілька надзвичайно важких тижнів. Практична реалізація домовленостей, навчання і логістика потребують певного часу. А Росія накопичила сили для масштабного наступу на сході України вже зараз", - констатував Резніков.

Читайте також: САУ Gepard від ФРН і не тільки: 40 країн світу постачатимуть Україні озброєння задля перемоги у війні (Відео)

Міністр оборони висловив впевненість, що Збройні сили України і в такій ситуації надійно стримуватимуть наступ російських військ.

"Ворог вже усвідомлює свою стратегічну поразку, але все одно намагатиметься завдати нам якнайбільшого болю. На жаль, до перемоги ми ще втрачатимемо наших воїнів. Ще будуть руйнування і болючі жертви. Ми маємо витримати. І ми витримаємо! Заради тих, хто боровся за вільну Україну у різні епохи. Заради захисників Маріуполя, Харкова, Ізюма, Рубіжного, Сум, Чернігова та героїв з інших міст, які виграли і продовжують вигравати для України час. Заради майбутніх поколінь. Ми звільнимо нашу землю. Ми повернемо наших людей. Україна переможе! Тепер у цьому впевнені не тільки ми", - наголосив Олексій Резніков.

Читайте також: Резніков повідомив дані, які раніше “не афішували”: бійці ЗСУ показали НАТО, як вдосконалити зброю калібру 155 мм