Міністр оборони України: “Війна стала європейською”

Олексій Резніков. Фото – Міноборони України

Міністр оборони України Олексій Резніков подякував Заходу за допомогу України в війні проти російського агресора. Масштаби цієї допомоги такі, що “війна стала європейською”.

Про це міністр написав у Facebook

“Дорогі українці!

96 годин спротиву. 4 доби звитяги, мужності, самовідданості і віри. Час захоплення співгромадянами, які тримають стрій поряд. Болю за тими, хто відав життя за Україну. Люті на ворога, який вбиває наших жінок та дітей, руйнує мирні міста. І впевненості у тому, що він буде покараний! Обов’язково покараний! Жорстко, невідворотно.

Адже вчора відбувся справжній злам. Війна стала європейською. Її нарешті так усвідомили. Вже зараз пів Європи збирає, пакує, везе нам зброю і засоби бронезахисту. Коло держав, які надають реальну допомогу, значно збільшилося. Збільшилися її масштаби.

Європа вже надала тимчасовий прихисток десяткам тисяч тих, кого ми хочемо зберегти найбільше – нашій малечі та її мамам. Без усіляких формальностей. Як своїм. Зараз на заході у нас насправді немає кордону. Але підтримка є і на півдні, і на Далекому Сході, і за Атлантикою.

Все це – заслуга наших захисників і захисниць, усього українського народу. Який відмовився коритися оскаженілому тирану. І який неодмінно переможе.

Україна переможе! Слава Україні!" - написав Олексій Резніков.

Читайте також: 5-та доба війни РФ проти України: достовірна інформація онлайн (Відео)