В уряді назвали ворогів українських реформ

11«За п’ять місяців роботи Уряду можу чітко сказати, хто наші вороги у втіленні реформ». Про це сказав Міністр Кабінету Міністрів України Остап Семерак сьогодні, 19 липня, в Києві під час свого виступу на конференції «Україна: стратегія реформ», – передає прес-служба уряду.

За його словами, Уряд усвідомлює, чого саме від влади вимагають люди. «Насправді, дуже простих речей: зламати хребет корупції, забезпечити справедливість судової системи, реанімувати економіку. А головне – забезпечити єдність держави, відновити мир і спокій на Сході, гарантувати безпеку кожній сім’ї», – вважає Міністр.

Остап Семерак підкреслив, що саме на реалізацію цих основоположних постулатів буде спрямовано масштабний План відбудови країни на 2014-2016 років, над яким сьогодні триває активна робота.

Говорячи про ворогів реформ в Україні, Міністр Кабінету Міністрів відзначив «корумпованих чиновників, які не хочуть змін, а прагнуть зберегти старі схеми».

«Це і – пострадянська бюрократія, котра гальмує процедури і звикла імітувати справи, а не займатися ними. Це – недосконале, часто застаріле і непрофесійне законодавство. Це – несвідома нового часу частина парламенту, котра часом відверто виконує роль п’ятої колони. Це – теоретики-критики, котрі не здатні запропонувати свій план, але завжди готові критикувати чужий. І нарешті наш головний ворог – відсутність повної єдності влади, експертів та суспільства у питанні відбудови нової України», - сказав Міністр.

«Але мені та моїм колегам з Уряду не боязко. Ми готові до змін, ми будемо втілювати їх, не оглядаючись по сторонам», - додав Остап Семерак.