“Міністр ДНР” Тімофєєв розповів неймовірні дурниці про причину “замаху” на себе (Відео)

ф1Із начебто замахом на “міністра ДНР” Олександра Тімофеєва 23 вересня бойовики вплутались у настільки брехливу історію, що тепер не знають, як із неї виплутатись і грузнуть у все більшій брехні. Тепер заявили, що причиною замаху на “Ташкента” були якісь успіхи бойовиків “у військово-промисловому комплексі ДНР”.

Спершу ЗМІ РФ повідомили, що кортеж так званого “міністра доходів і зборів ДНР” підірвали вранці суботи в окупованому Донецьку, а сам Тімофєєв в реанімацію потрапив. Вже за кілька годин сепаратистські ЗМІ “ДНР” заявляли, що Тімофєєв живий-здоровий і взагалі ніхто не постраждав, а “укроДРГ”, яка вчинила “замах”, уже й начебто спіймали.

Така неузгодженість між інформацією з Росії і самопроголошеної “ДНР” відразу породила навіть серед сепаратистів чітку версію події: навіть якщо замах і був, то влаштував вибух як інсценізацію сам Тімофєєв.

Тепер неушкоджений Тімофєєв з'являється у відео сепаратистьких ЗМІ і доводить, що "він живий".

Читайте також: Замах на «міністра ДНР»: бойовики заплутались у своїх же версіях (Відео)

В одному із таких інтерв'ю сепаратистам Олександр Тімофеєєв назвав навіть версію, чому його начебто хотіли підірвати. Тімофєєв ("Ташкент") заявив, що причин нібито було кілька, та основна з них - зупинити успіхи у "військово-промисловому комплексі ДНР". Виявляється, у фейкової псевдореспубліки такий комплекс є.

Як приклад успіху "ВПК ДНР" Тімофеєв назвав пістолет "Оплот".

Читайте також: Захарченко стріляв особисто: у «ДНР» заявили, що розробили нову зброю (Відео)

Цей пістолет, нагадаємо, вже ставав причиною насмішок над "главою ДНР" Олександром Захарченком. Влітку цього року бойовики "ДНР" заявили, що начебто сконструювали свою зброю.

Практично одразу з'ясувалось, що "винайдений" пістолет - це ТТ на основі моделі китайської модифікації, зібраний із кількох запчастин.

Яким чином замах на Тімофеєєва може спричинити гальмування такого "технічного прогресу" в "ДНР" - незпрозуміло.

Читайте також: Пістолет Захарченка «власного виробництва» виявився черговою брехнею «глави ДНР» (Відео)

Примітно, що під час інтерв'ю з Олексаендром Тімофєєвим сепаратисти не спитали в нього нічого про сам замах: як відбувся вибух, де і в якому з двох авто підірваного кортежу Тимофєєв сидів, як вибирався з авто після вибуху. Очевидно, що не питали про це спеціально, аби Тімофєєв не наговорив нової брехні, в якій сам би одразу ж і заплутався.

Обережно - на відео пропаганда сепаратистів "ДНР".