Мінімум 50 жертв: Грецію охопили пожежі, що вийшли з-під контролю (Відео)

Фото - Reuters
Фото – Reuters

Афіни оточені лісовими пожежами з трьох сторін, кількість жертв зростає. У трьох регіонах Греції оголошений надзвичайний стан.

У Греції вирують лісові пожежі, які, за даними прем’єр-міністра країни, вийшли з-під контролю. Вогонь, що спалахнув у передмісті Афін, перекинувся на курортні містечка поблизу .Пожежі вирують зараз в районі прибережного курортного міста Кінета, а також біля міст Рафіна, Пікермі, Маті, Неос Вутзас і на схилах гори Пенделі. Влада Греції запровадила у цих районах режим надзвичайного стану.

За останніми даними, повідомляє Deutsche Welle, кількість підиверджених загиблих уже становит ь50 осіб, 104 особи постраждали, чимало з них з опіками у важкому стані.

Влада Греції зявила, що 300 пожежних машин і 600 рятувальників із пожежею не впораються, тому попросила допомоги у країн-членів ЄС, Греції уже зголосились допомогти Крит та Іспанія.

Лісові пожежі гасять і з повітря, та поки приборкати стихію не вдається.

За попередньою інформацією, серед постраждалих громадян України немає, повідомив заступник голови Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич.