Зміна влади у Росії: Путін і Медведєв зробили заяви про зміни в Конституції РФ і відставку Уряду (Відео)

ф1У Росії кардинально змінюється влада: вдруге за новітню історію РФ уряд цієї країни заявив про свою відставку. Це сталось відразу після того, як Президент Росії оголосив про намір змінити Конституцію РФ. Новим главою уряду Росії буде глава Федеральної податкової служби РФ Михайло Мішустін.

Прем’єр-міністр Дмитро Медведєв 15 січня заявив, що уряд Росії в повному складі іде у відставку. Про це Медвєдєв сказав на засіданні відразу після того, як Президент РФ оголосив про зміни, які пропонує внести в Конституцію Росії.

15 січня в ході щорічного послання до Федеральних зборів Президент РФ запропонував внести зміни до Конституції Росії, які визначатимуть Основний закон РФ вищим за міжнародне право. Інші ідеї Путіна змінюють вимоги до кандитатів в президенти РФ та пропонують ще ряд змін у системі влади Росії.

Поправки до Конституції РФ, запропоновані в ході послання Путіна Федеральним зборам, повинні бути винесені на всенародне голосування.

Рішення ж про негайну відставку 15 січня очільник російського уряду Дмитро Медведєв пояснив тим, що після заявлених Путіним пропозицій зі зміни Конституції РФ відставка уряду дасть президенту Росії “можливість приймати всі необхідні рішення”.

Володимир Путін запропонував на посаду Прем’єр-міністра РФ голову Федеральної податкової служби Михайла Мішустіна.

Більше про несподівані заяви Путіна і Медведєва щодо зміни влади у Росії  та що насправді стоїть за задумом Путіна, – в сюжеті ТСН