Мін’юст та Тетяна Чорновіл ініціюють перевірку Державної виконавчої служби

imagesМіністерство юстиції ініціювало створення спеціальної робочої групи для проведення антикорупційної перевірки роботи Державної виконавчої служби та Державної реєстраційної служби. Всі напрацьовані матеріали за фактами корупційних діянь будуть передані до Генеральної прокуратури та Міністерства внутрішніх справ. Про це заявив Міністр юстиції України Павло Петренко, передає прес-служба відомства.

 

“Попередня перевірка Державної виконавчої служби та Державної реєстраційної служби на предмет корупційних порушень показала: хабарництво у цих системах має масовий характер. Саме тому була створена робоча група для проведення антикорупційної перевірки. За її результатами ми вживатимемо жорскі заходи”, — зазначив він.

Міністр наголосив, що хабарництво завжди включає двох суб’єктів відносин: того, хто бере, та того, хто дає. Тому Міністерство юстиції звертається до громадян з проханням не давати жодних хабарів та бойкотувати подібні вимоги співробітників ДВС та ДРС.

“Спільно з громадянами ми зможемо виявити максимальну кількість фактів хабарництва та притягнути всіх винних чиновників до відповідальності”, — підкреслив Міністр.

Він нагадав, що у Державній виконавчій службі України працює “Лінія довіри” щодо питань корупційних проявів у діяльності посадових осіб цього органу.

Міністр юстиції підкреслив, що буде особисто слідкувати за звітами “Лінії довіри”. “Це питання заслуговує особливої уваги, адже корупція — це хвороба, яку необхідно не тільки лікувати, але проводити профілактичні дії”, — резюмував Павло Петренко.

Окрім того, за допомогою у проведенні зазначеної перевірки міністерство має намір звернутися до глави Антикорупційного бюро Тетяни Чорновіл.