Міліція покарала батьків, які відпустили неповнолітніх дівчат на Євромайдан

indexМіліція знайшла на Майдані Незалежності в Києві двох неповнолітніх дівчат, які вважалися зниклими. Про це ІА “7 Днів-Україна” у прес-службі Міністерства внутрішніх справ України.

“Про зникнення 14-річної дівчини повідомила її мати. …Працівники відділу кримінальної міліції у справах дітей почали пошуки дівчини. Вчителі музичної школи, де в останній раз бачили неповнолітню, розповіли, що після занять вона вийшла з приміщення разом з подругою-ровесницею. Виявилося, що другу дівчину також шукають батьки. Через однокласників розшукуваних правоохоронці з’ясували, що дівчата посварилися з хлопцями і, образившись, вимкнули мобільні і вирушили на Майдан Незалежності. За словами дівчат, вони вирішили, що саме на Майдані можна весело провести час”, — йдеться в повідомленні.

В результаті пошуків, в 4:00 заступник начальника відділу кримінальної міліції у справах дітей Подільської міліції знайшов дівчат біля наметів, на Майдані Незалежності. Ніяких протиправних дій відносно неповнолітніх скоєно не було. Дівчат доставили до районного управління міліції для з’ясування обставин та профілактичної бесіди з правоохоронцями.

Щодо їх батьків складено адміністративні протоколи за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення “Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей”.