Міліція й прокуратура Донеччини розшукують міліціонерів-зрадників зі Слов’янська

indexМіське управління МВС в Донецькі області та прокуратура розшукує вісьмох міліціонерів-зрадників, які покинули місто Слов’янськ. Про це повідомляє ТСН.

“Ми не можемо встановити з ними зв’язок і з’ясувати, де вони. За даним фактом СБУ, прокуратура та комісія МВС веде відповідну перевірку”, – повідомив новий начальник міського управління МВС, полковник Ігор Рибальченко.

За словами Рибальченка спеціальна комісія дійде до кожного співробітника міліції, які перебували тут в окупаційний час і ухвалить рішення щодо кожної людини в погонах.

Він також повідомив, що у разі доведення провини, частину співробітників буде звільнено,, а проти частини будуть порушені кримінальні справи і передані в прокуратуру.

Головний міліціонер Слов'янська каже, що кожного правоохоронця у місті зараз перевіряють на поліграфі. На детекторі брехні перевіряють передусім начальників управлінь та підрозділів.

Також І.Рибальченко повідомив, що на 6 липня, коли українська армія звільнила Слов'янськ, в складі міського відділу міліції були присутні усього 36 чоловік, а до загарбання міста в правоохоронних органах працювало 333 особи.

"Частина з них перебували у відпустці, деякі виїхали за межі Слов'янська у зв'язку з тим, що тут неможливо було перебувати. На цей час співробітники вже повернулися до місця несення своєї служби, на робочих місцях – 240 міліціонерів. Є й ті, які ще добираються з далеких міст від Слов'янська. Тут зараз працює зведений загін – це міліціонери з усієї країни", - каже начальник міськвідділу.