Міліціонери застрелили небезпечного бійця із добровольчої роти “Торнадо”

168088У Луганській області сьогодні, 7 жовтня, при спробі затримання застрелили бійці роти “Торнадо” на прізвисько “Товстий”.

Про це повідомив військовий прокурор Анатолій Матіос, передає 112 канал.

“Годину тому, при спробі затримання поблизу р. Привілля працівниками МВС в Луганській області, чинив збройний опір (вистрілив у міліціонерів обойму з пістолета Макарова і намагався кинути гранату) і був знешкоджений розшукуваний військовою прокуратурою за вчинення особливо тяжких злочинів, раніше п’ять разів судимий співробітник роти “Торнадо” Диякон В. М. (кличка “Товстий”). Внаслідок законного застосування зброї співробітниками міліції, до приїзду швидкої допомоги, підозрюваний помер”, – повідомив Матіос.

У місці укриття розшукуваного виявлені снайперська гвинтівка, 5 гранат, патрони та раніше викрадені у жителів Луганської області матеріальні цінності та автомобіль.

"Згідно зі свідченнями потерпілих у справі, загиблий разом з "Моджахедом" відрізнявся найбільшою жорстокістю і безжальністю при катуванні незаконно затриманих цивільних людей", - зазначив військовий прокурор.