Міліціонери, яких звинувачують у зґвалтуванні, подали скаргу у прокуратуру (Відео)

P4240010-nТроє міліціонерів, яких звинувачують у зґвалтуванні неповнолітньої, 2 липня подали скаргу в прокуратуру Тернопільської області. У ній – категорично заперечують свою провину.

Читайте також. Тернопілля: зґвалтування неповнолітньої, може, й не було, але міліціонери взяли хабар

Вони найняли адвоката, замовили незалежні експертизи. Один із підозрюваних спілкувався зі знімальною групою телекомпанії TV-4. Оскільки розслідування триває і, аби уникнути тиску на усіх учасників слідства, журналісти не називають імен і не показують облич підозрюваних.

Нагадаємо, колеги з телекомпанії ZIK, а також «1+1» поспілкувались із мамою потерпілої неповнолітньої дівчини. Жінка наполягає на тому, що її доньку зґвалтували. Ще 29 червня мати 15-річної школярки звернулася у міліцію Борщівщини із заявою про те, що її дочку зґвалтували троє працівників міліції. Обласна прокуратура за цим фактом розпочала кримінальне провадження.

Читайте також. У зґвалтуванні 15-річної дівчинки правоохоронці підозрюють… співробітників міліції

Наразі триває розслідування, розглядають різні версії того, що сталося. Через нові обставини заплановані додаткові слідчі дії і з потерпілою, і з іншими фігурантами кримінального провадження. Аби уникнути тиску на усіх учасників слідства, результати розслідування оприлюднять лише після завершення необхідних слідчих дій та експертиз, повідомили в обласній прокуратурі.

- Прокуратура Тернопільської області розпочала кримінальне провадження за частиною 3 статті 152 Кримінального Кодексу України. До правоохоронців звернулася мати неповнолітньої із заявою про те, що її п'ятнадцятирічну дочку зґвалтували троє працівників міліції. За словами матері, це сталося в ніч з 28 на 29 червня. Уже провели першочергові слідчі дії, опитують можливих свідків. Розглядають різні версії того, що сталося. Призначена судово-медична експертиза, - каже прес-секретар прокурора Тернопільської області Леся Гурецька.