Міліціонери Тернополя перевірили свій автопарк на справність (Фото)

P4040002-nСезонний технічний огляд службового автотранспорту сьогодні, 18 червня, провели в автогосподарстві обласного управління внутрішніх справ.

Читайте також. Транспортний парк тернопільських правоохоронців поповнили сім “Тойот-Пріус” (Фото)

На огляд представили всі транспортні засоби, які використовують для роботи тернопільські міліціонери, повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області.

Наразі в автопарку тернопільського гарнізону налічується понад 100 одиниць службового транспорту. Варто відзначити, що автопарк тернопільської міліції планомірно оновлюється. Минулоріч нові сучасні автомобілі «Тойота Пріус» з гібридними силовими установками отримали підрозділи міліції громадської безпеки. Отримали такі машини міліціонери й нещодавно.

Технічну справність службового транспорту перевірила спеціально створена комісія на чолі з заступником начальника обласної міліції Олегом Ляховичем. Основну увагу звертали на зовнішній вигляд авто, їх технічний стан, справність освітлювальних приладів і спеціального обладнання.

Читайте також. Підволочищина: вимагали призначити керівником райвідділу капітана міліції Василя Федоркова

Із метою попередження аварійності на автошляхах іспити на знання правил дорожнього руху проходили працівники міліції, за якими закріплені службові автомобілі. Адже без теоретичних знань, як і без практичних навичок керувати транспортом неможливо.

В автогосподарстві дбають не тільки про те, аби транспорт був справний, а й про те, щоб водії були професійні та здорові. Тому щоразу працівникам міліції, які сідають за кермо, доводиться проходити огляд у лікаря. Без проходження медичного огляду виїжджати заборонено.

Читайте також. Загін із 45 тернопільських правоохоронців, який виїхав у зону АТО, забезпечили всім необхідним (Фото, Відео)

- Результати цьогорічного огляду автотранспорту - задовільні, автомобілі - в хорошому технічному стані, - каже заступник начальника обласної міліції Олег Ляхович. - Тому після завершення технічного огляду транспорт відразу відбув для виконання оперативно-службових завдань.

Довідково. Нещодавно у Києві заговорили про відновлення техоглядів авто. Наразі терміни повернення такої норми не відомі. Експерти висловлюються за те, щоб техогляд проводили диференційовано (чим старіше авто – тим частіше). Окрім того, є чимало пропозицій щодо того, як усунути корупційну складову. Дехто пропонує взагалі забрати у ДАІ право на проведення техоглядів.