Міліціонери Тернопільщини 22 серпня вшановують пам’ять колег, які загинули (Фото, Відео)

Міліції прийняла у свої ряди Андрія Дрьоміна
Міліції прийняла у свої ряди Андрія Дрьоміна

Ігор Киналь – миротворець, який загинув під час виконання службового обов’язку у складі спеціального миротворчого підрозділу МВС України в Косово. Андрій Дрьомін – доброволець, який поклав своє життя у боях за визволення Донеччини.

Долі цих двох героїв з Тернопільщини ніколи не перетиналися. Вони воювали на різних «фронтах», але спільного у них чимало – гарячі серця, сповнені великої любові до своєї країни, героїзм і відвага, прагнення принести мир та спокій людям і трагічна смерть, що обох вирвала із життя у молодому віці.

Читайте також. Тернополяни вирішували нагальні питання та обирали кращих, готуючись до свят

Нагадаємо, 22 серпня міліціонери Тернопільщини вшановують пам’ять колег, що загинули під час виконання службових обов’язків. За роки Незалежності наш край втратив 14 правоохоронців. Серед них – загиблий у Косово в березні 2008 року старший лейтенант внутрішніх військ Ігор Киналь і доброволець спецбатальйону МВС «Азов» Андрій Дрьомін, якого похоронили 13 серпня цього року. Про це повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області.

Хоча минуло вже шість років, мати Ігоря Киналя досі сумує за своїм сином. Бо покладала на нього великі надії та сподівання, але доля розпорядилася по-іншому. Жінка разом з правоохоронцями прийшла до приміщення навчального закладу, де вчився її син, аби покласти квіти до меморіальної дошки, встановленої на честь її героя. Сльози на очах матері не висихають, а серце крається ще й від тих подій, що охопили схід нашої держави.

Читайте також. В зоні АТО загинув Олександр Філь: 18-19 серпня на Тернопіллі – Дні жалоби

- Сумую за своєю дитиною та розділяю скорботу тих батьків, чиї сини не повернулися із зони АТО, - з хвилюванням розповідає пані Любов. – Молю Господа про мирне небо над Україною і прошу, щоб більше не проливалася людська кров, щоб не сиротіли наші родини, щоб чорні хустки скорботи не вкривали плечі матерів, дружин, сестер.

Свіжа рана втрати ятрить серця рідних бійця спецбатальйону «Азов» Андрія Дрьоміна. Батько та матір, в яких Андрій був єдиним сином, кажуть, що разом зі своєю дитиною втратили майбутнє. Підтримати рідних у ці важкі дні приїхали керівник обласної держадміністрації Олег Сиротюк та начальник обласного управління внутрішніх справ Василь Облещук.

Читайте також. Побратим з “Азова” розповів, як загинув Андрій Дрьомін. Сьогодні його поховали (Відео)

Президентська відзнака – орден «За мужність» третього ступеня та синьо-жовтий стяг - це подвиг і життєві переконання героя-добровольця – саме ці нагороди передали батькам  керівники краю.

Василь Облещук запевнив, що управління міліції прийняло у свої ряди Андрія Дрьоміна. Нехай без запису в трудовій книжці, але він залишиться правоохоронцем – взірцем для наслідування та виховання майбутніх поколінь.