Міліціонери на Тернопіллі реагували навіть на дзвінки від нетверезих виборців (Відео)

PA270004-nІнформація про те, що член ДВК купувала голоси виборців на Тернопіллі, не підтвердилася. Однак дрібних порушень усе ж вистачало.

Про це повідомили представники правоохоронних органів у Тернопільському прес-клубі сьогодні, 27 жовтня.

Читайте також. Тернопілля: міліціонери зафіксували 20 повідомлень щодо порушень у день виборів

Окрім тих порушень, про які ІА «7 Днів-Україна» вже писала, представники прокуратури та МВС назвали кілька «свіжих».

Так, повідомлення від невідомого надійшло о 23.40 ще 26 жовтня в чергову частину Борщівського райвідділу міліції. Чоловік телефоном заявив, що член виборчої дільниці, яка розміщена в приміщенні будинку культури села Стрілківці Борщівсього району, пропонувала тисячу гривень за голос на користь одного з кандидатів виборчих перегонів.

Читайте також. Три із п’яти округів Тернопілля “беруть” представники “Блоку Петра Порошенка”

На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група, яка опитала людей.

- Інформація не підтвердилася, але це повідомлення ми зареєстрували і розглянемо в порядку закону України “Про звернення громадян”, - запевнив заступник начальника обласної міліції Руслан Балик. – Чоловік, який телефонував, був вочевидь у нетверезому стані…

Довелося міліціонерам також захищати права представника ЗМІ, якого не хотіли пускати на виборчу дільницю. Члени комісії, на думку юристів, дійсно порушили закон, перешкоджаючи діяльності кореспондента.

Багато дільниць уже документацію на ОВК здали, тож міліціонери, які стежать за процесом і охороняють порядок на ОВК, сподіваються, що до кінця дня ДВК із своїми функціями впораються.

Читайте також. Тернополян у новому парламенті буде негусто?

Натомість прес-секретар обласного прокурора Леся Гурецька розповіла, що на одній з дільниць член ДВК від кандидата-самовисуванця бюлетень взяв, у кабінку зайшов, але в урну нічого не кинув. Це помітили інші члени комісії. Злочину не дали відбутися, але факт порушення закону офіційно зареєстрований.

До речі, присутні у прес-клубі представники партій і місцевих ЗМІ відзначили хорошу роботу правоохоронних органів упродовж дня виборів.

Софія Левицька