Міліціонерам-учасникам бойових дій на сході України присвоїли чергові звання (Фото)

P1210002-nДопомога міліціонерам, які несуть службу на сході України, – тема недавньої зустрічі керівництва тернопільської міліції з членами ветеранської організації.

Читайте також. Кременеччина: спіймали ветеринара, підозрюваного у розбещенні малолітніх

В обласне управління внутрішніх справ запросили воїнів-афганців, учасників бойових дій на території інших держав, ветеранів ОВС. Присутні обговорили події, які відбуваються в державі, а також акцентували увагу на вирішенні проблемних питань, з якими доводиться стикатися нашим правоохоронцям під час несення служби в Харківській і Донецькій областях.

Начальник УМВС України в області, полковник міліції Василь Облещук подякував ветеранській організації за моральну підтримку та матеріальну допомогу.

Читайте також. Будьте обережні – у водоймах Тернопільщини вже втопилося 17 людей (Відео)

- Хочу висловити слова вдячності усім вам за те, що небайдужі до наших проблем і допомагаєте нам у забезпеченні міліціонерів, які служать у непростих бойових умовах, - підкреслив Василь Облещук. - Завдяки спільним зусиллям  наші працівники мають усе необхідне для того, щоб виконувати  службові завдання.

Нещодавно члени ветеранської організації передали п’ять тисяч гривень на потреби співробітників міліції, які відряджені у зону АТО, а також допомогли у забезпеченні продуктами.

Читайте також. Тернопілля: біля селища Дружба не розминулися вантажівка та іномарка (Фото)

- Це не разова допомога, – сказав голова обласної спілки ветеранів ОВС Григорій Головатий. – Ми знову зібрали гроші та передамо їх зведеному загону, який невдовзі поїде на ротацію у район антитерористичної операції.

На виконання Указу Президента України, наказу МВС України «Про присвоєння військових та спеціальних звань учасникам бойових дій на території інших держав», за мужність, героїзм, виявлених під час виконання військового обов’язку кожному пенсіонеру – учаснику бойових дій присвоїли чергове спеціальне звання до полковника міліції включно. Начальник УМВС Василь Облещук вручив погони всім присутнім учасникам зібрання.

Читайте також. Тернопіль допомагає армії та поновлює бойкот російського бізнесу

Ветерани, які пройшли сурові випробування майже у тридцяти «гарячих точках» світу, вирішили поділитися власним бойовим досвідом з нинішніми міліціонерами. Вони розробили пам’ятку, де вмістили основний алгоритм дій працівників міліції у бойовій обстановці.