Мікроавтобус і пальне подарував воякам митрополит Тернопільсько-Зборівський (Фото)

оснАрхиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський кир Василій Семенюк відвідав вояків батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Тернопіль» УМВС України в Тернопільській області.

Зустріч з міліціонерами відбулася 13 листопада – напередодні чергової ротації особового складу у місцях несення бойового чергування на сході України.

Читайте також. Тернопіль: митрополит Василій Семенюк подарував айдарівцям авто (Фото)

– Цей візит засвідчив продовження співпраці між особовим складом батальйону та управлінням Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ, що старається укріпити матеріально-технічну базу підрозділу, – розповідає отець Віталій Козак, декан Тернопільський. – Цього разу митрополит Василій передав на потреби батальйону у виді спонсорської допомоги легковий мікроавтобус «Volkswagen Transporter T4», який буде корисним у транспортуванні особового складу та амуніції.

Митрополит помолився за збереження життя бійців і поблагословив їх. У присутності командирів та бійців владика освятив транспортний засіб і подарував вервиці та талони на пальне для транспорту підрозділу. Про це повідомляє сайт місцевої парафії УГКЦ.

Софія Левицька