Мешканцю Тернопільщини, який став бойовиком “ДНР”, дали строк заочно

ДОЛГІЙ_2Бойовик родом з Тернопільщини, який і зараз воює в банді “Кальміус” терористичної “ДНР”, як тільки потрапить до рук української влади, сяде за грати на 15 років.

Як повідомляє управління СБУ у Тернопільській області, саме такий термін ув’язнення суд заочно присудив терористу, визнавши його винним у публічних закликах до порушення територіальної цілісності України та участі у терористичній організації “ДНР”.

В СБУ кажуть, що Віктор Долгій не тільки став бойовиком, у липні 2014 року вступивши до незаконного терористичного угрупування “Кальміус”, у складі якого брав активну участь у вчиненні злочинів разом із іншими терористами.

Долгій також активно і охоче у жовтні 2014-го та в лютому 2015 року роздавав коментарі російським телеканалам, у яких закликав до зміни кордонів України і підтримки створення так званої “ДНР”.  Відеозаписи цих інтерв’ю мешканця Тернопільщини потім транслювали російські і підконтрольні бойовикам телеканали, а терористи поширювали їх в Інтернеті.

Вироком суду бойовика визнано винним у скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 110 і ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України та заочно засуджено до 15 років позбавлення волі.

Управління СБУ в Тернопільській області тепер просить допомогти упіймати терориста, який, не виключено, може приїхати й додому на Тернопільщину.

"Громадяни, котрим стало відомо про перебування Віктора Долгія на території області, можуть повідомити про це на телефон довіри УСБУ в Тернопільській області 52-90-00, або на гарячу телефонну лінію УСБУ (067) 352-31-00 чи надіслати інформацію на електронну скриньку Управління [email protected]", - йдеться в повідомленні управління СБУ в Тернопільській області.