Мешканців Тернопільщини закликають повідомляти про розбазарювання державних грошей і майна

ф1Мешканців Тернопільщини закликають не залишатись остронь порушення закону і повідомляти про нецільове використання бюджетних грошей і держмайна.

Як повідомили в Управлінні Західного офісу Держаудитслужби, з цією метою у відомстві запровадили “телефон довіри”.

З метою забезпечення прозорості у діяльності Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області та зворотного зв’язку з громадськістю функціонує телефон довіри.

Основним завданням такого зв’язку є надання роз’яснень щодо повноважень органів Держаудитслужби України, фіксація повідомлень про порушення чинного законодавства підконтрольними об’єктами.

Кожен громадянин може повідомити про факти порушення законодавства при витрачанні бюджетних та інших державних коштів, використанні державного чи комунального майна. Також за телефоном довіри можна повідомити про можливі факти неправомірних дій працівників управління під час проведення ними контрольних заходів та  вчинки працівників управління, які мають ознаки  корупційних дій.

Зі скаргами, запитаннями та пропозиціями просимо звертатися на телефон довіри Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській  області – (0352) 52-54-05.

Також можна звертатися на телефони довіри: Західного офісу Держаудитслужби – (032) 255-41-88 та Державної аудиторської служби України – (044) 425-38-18.